TURBO kurzy

Speciální kurzy. Připravujeme.

Video má pouze ilustrativní charakter. Výrobky a techniky použité v tomto videu nemusí být součástí kurzu "Vánoční tvoření".

Pojďte si vyzdobit svůj domov pro čas vánoční a naučit se vyrábět originální dekorace, ozdoby a dárky, které potěší svojí jedinečností.

Nepotřebujete k tomu žádné neobvyklé a nákladné pomůcky a materiál, naopak si ukážeme, jak je lze vyrobit z předmětů denní potřeby. Vše potřebné vám bude k dispozici, nemusíte nic shánět a jen přijít dobře naladěni s otevřenou fantazií, představivostí, chutí tvořit a bavit se . 

A co si z kurzu odneste? Svícen, adventní kalendář, obrázky a pytlíčky s vánočními motivy, závěsné ozdoby na stromeček, ozdoby do oken, zápichy do květináčů,  vánoční girlandu, věnec na dveře a další podle toho, jak rychlí a šikovní budeme. Ale hlavně - každý z nich pro vás může být inspirací a návodem, jak si je poté udělat v klidu domova sami, protože zjistíte, jak rychle a jednoduše to jde a jak hezký dárek jste schopni vyrobit. Netřeba zmiňovat, že kromě potěšení z vlastní tvorby a radosti obdarovaného ještě ušetříte.

Cena kurzu zahrnuje lektora, pronájem učebny, zapůjčení pomůcek (šicí stroj, žehlička, fén, děrovačky, tavné pistole, nůžky, ozdobné řezačky,..), materiál (látky, balící  a ozdobné papíry, mašle,  stužky, korálky a perličky, textilní, plastové a dřevěné dekorace, vlnu, výplňový materiál, ...)  a hlavně how-know 🙂

CENA300Kč
TRVÁNÍ1 lekce / 3 hod
ZAHÁJENÍúterý 12.12.2017 v 17 hod
MÍSTO KONÁNÍFrenštát p.R.
O zkoušce FCE
Obsah zkoušky
Proč zkoušku FCE?
Hodnocení

PŘÍPRAVA K FCE

Zavádíme zcela nový systém přípravy na jazykové zkoušky. V čem se tento systém liší od kurzů, které jsou nabízeny jinde?

  1. nejdříve si v krátkém a cenově příznivém bloku (intro) vyzkoušíte, zda jsou Vaše vstupní předpoklady ke studiu dostačující
  2. za tento blok zaplatíte POUHÝCH 1000Kč, zatímco jinde se tyto částky pohybují kolem 8000Kč
  3. poté, co zjistíte "že je to ONO", můžete pokračovat v dalším bloku (preface), který je již plně zaměřen na samotnou přípravu ke zkoušce
  4. pokud nemáte úplnou jistotu, že byste zkoušku složili již po druhém bloku, je zde pro Vás blok (X-pert), ve kterém se veškeré Vaše pochybnosti rozptýlí
  5. volba rozsahu přípravy je tedy zcela podřízena tomu, kolik financí a času chcete do přípravy vložit
  6. termín a čas výuky je flexibilní a je dohodnut na informativní schůzce tak, aby se sešly požadavky všech účastníků kurzu

FCE  intro

Úvodní kurz, ve kterém se seznámíte s podstatou a systémem zkoušky FCE. Obsahuje souhrn tipů a triků, které jsou důležité k jejímu zvládnutí. Součástí kurzu jsou i reálné testy FCE, které probíhaly v minulých letech. V kurzu zjistíte základy obtížnosti zkoušky a budete mít možnost zjistit, zda je to opravdu to, co chcete a hlavně JESTLI NA TO VŮBEC MÁTE!

CENA1000Kč
TRVÁNÍ5 lekcí / 90min
ZAHÁJENÍúnor 2018, duben 2018
NÁVAZNOSTFCE preface

FCE  preface

Pokračování kurzu FCE intro. Zahrnuje komplexní přípravu ke zkoušce FCE. Naučíte se všechny dovednosti, které jsou nutné ke zvládnutí zkoušky - gramatiku, slovní zásobu, poslechy, psaní a samozřejmě mluvu. Součástí kurzu jsou i ostré testy FCE, které probíhaly v předchozích letech. Po skončení kurzu s Vám lektor doporučí, zda jít ke zkoušce nebo si ještě důkladněji prohloubit znalosti v kurzu FCE X-pert.

CENA4500Kč
TRVÁNÍ15 lekcí / 90min
ZAHÁJENÍcca březen 2018
NÁVAZNOSTFCE X-pert, zkouška FCE

FCE  X-pert

Tento kurz je možno chápat jako logické pokračování kurzů FCE intro a FCE preface. Je však samozřejmě možné ho studovat zcela samostatně a bez předchozí účasti v jakémkoli jiném přípravném kurzu. Naučíte se všechny dovednosti, které jsou nutné ke zvládnutí zkoušky - gramatiku, slovní zásobu, poslechy, psaní a samozřejmě mluvu. Součástí kurzu jsou i ostré testy FCE, které probíhaly v předchozích letech.

CENA5500Kč
TRVÁNÍ20 lekcí / 90min
ZAHÁJENÍzáří 2018
NÁVAZNOSTzkouška FCE