Tvůrčí a umělecké bloky

Výuka tradičních i netradičních tvořivých technik. Základní i pokročilé zvládnutí klasických i netypických hudebních nástrojů.

Video má pouze ilustrativní charakter. Výrobky a techniky použité v tomto videu nemusí být součástí kurzu "Vánoční tvoření".

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ s JANOU  

Pojďte si vyzdobit svůj domov pro čas vánoční a naučit se vyrábět originální dekorace, ozdoby a dárky, které potěší svojí jedinečností.

Nepotřebujete k tomu žádné neobvyklé a nákladné pomůcky a materiál, naopak si ukážeme, jak je lze vyrobit z předmětů denní potřeby. Vše potřebné vám bude k dispozici, nemusíte nic shánět a jen přijít dobře naladěni s otevřenou fantazií, představivostí, chutí tvořit a bavit se . 

A co si z kurzu odneste? Svícen, adventní kalendář, obrázky a pytlíčky s vánočními motivy, závěsné ozdoby na stromeček, ozdoby do oken, zápichy do květináčů,  vánoční girlandu, věnec na dveře a další podle toho, jak rychlí a šikovní budeme. Ale hlavně - každý z nich pro vás může být inspirací a návodem, jak si je poté udělat v klidu domova sami, protože zjistíte, jak rychle a jednoduše to jde a jak hezký dárek jste schopni vyrobit. Netřeba zmiňovat, že kromě potěšení z vlastní tvorby a radosti obdarovaného ještě ušetříte.

Cena kurzu zahrnuje lektora, pronájem učebny, zapůjčení pomůcek (šicí stroj, žehlička, fén, děrovačky, tavné pistole, nůžky, ozdobné řezačky,..), materiál (látky, balící  a ozdobné papíry, mašle,  stužky, korálky a perličky, textilní, plastové a dřevěné dekorace, vlnu, výplňový materiál, ...)  a hlavně how-know 🙂

CENA300Kč
TRVÁNÍ1 lekce / 3 hod
ZAHÁJENÍúterý 12.12.2017 v 17 hod
MÍSTO KONÁNÍFrenštát p.R.